Odkryj piękno krajowego drewna

Mimo możliwości położenia dużo tańszych paneli, to jednak podłogi drewniane wygrywają swoją popularnością. Biorąc pod uwagę wielość zalet takiego rozwiązania, nie ma się czemu dziwić. Drewno od wieków znane jest ze swoich doskonałych właściwości, które doceniane są przez domowników.

Dodaj wnętrzu szlachetności

Jeśli chcesz, by wnętrze nabrało szlachetności, podłogi drewniane zapewnią taki efekt. Ich naturalność i piękno sprawia, że bez żadnego wysiłku możesz osiągnąć zadowalające rezultaty wizualne. Gwarantujemy, że podłoga drewniana przyciągnie wzrok i będzie przykuwać uwagę swoim niepowtarzalnym układem słojów.

Solidne i wytrzymałe podłogi z drewna krajowego

Podłogi dębowe, klonowe czy jesionowe wyróżniają się wytrzymałością. Dlatego są w stanie zachować swój naturalny wygląd przez wiele lat. Wystarczy poddać je delikatnej renowacji (np. cyklinowaniu), by przywrócić podłodze estetyczny wygląd.

Szeroki wybór drewna krajowego

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów, oferując szeroki wybór drewna krajowego. W naszym asortymencie znajduje się m.in. dąb, dąb czarny, klon, jesion, czereśnia. Ponadto prowadzimy sprzedaż drewna europejskiego, uzupełniając ofertę  m.in. o: akację, akację parzoną, jesion thermo, brzozę, orzech, modrzew.

Chcesz położyć w domu parkiet wykonany z drewna krajowego? Interesują Cię podłogi dębowe, podłogi z czereśni czy klonu? Skontaktuj się z nami już teraz – działamy w mieście Warszawa, ale na życzenie obsługujemy klientów z całej Polski.

Zapraszamy do współpracy!