ZADZWOŃ: 798 843 598

Środki do pielęgnacji podłóg drewnianych

Środki do pielęgnacji podłóg drewnianych

Pamiętaj, że właściwa konserwacja podłóg drewnianych to klucz do ich nieskazitelnego wyglądu na lata. Do pielęgnacji podług należy wykorzystywać tylko sprawdzone środki polecane przez producenta podłogi lub wykonawcę instalacji.

Chemia do podłóg

Profes Parkiet w swojej ofercie ma szeroki wybór chemii do podłóg, takich jak preparaty do mycia, czyszczenia, ściągania oleju i inne. U nas dostaniesz także lakiery, lakierobejce, bejce, farby do drewna, oleje i wiele innych. Nasi specjaliści pomogą dobrać najlepsze rozwiązania dostosowane do Twojej podłogi. O szczegóły zapytaj telefonicznie 798 843 598 lub  mailowego biuro@profesparkiet.pl.

Drzwi Drewniane Warszawa

Drzwi drewniane Warszawa-1

Drwi drewniane stanowią zwieńczenie każdego pomieszczenia. Zapomnij o marketowym badziewiu i postaw na wysokiej jakości drzwi z Profes Parkiet. Nasi specjaliści pomogą dobrać wzór i model pasujący do podłogi oraz mebli. Nasze drzwi wyposażone są także w ościeżnice.

Drzwi z Drewna Warszawa

Profes Parkiet istnieje na tynku od blisko 30 lat. Mamy bogate doświadczenie i szeroki wybur asortymentu. Skontaktuj się z nami telefonicznie 798 843 598 lub  mailowo biuro@profesparkiet.pl w celu omówienia szczegółów.

Deski podłogowe Warszawa

Deski podłogowe Warszawa-1

Poszukujesz idealnych desek podłogowych? Profes Parkiet w swojej ofercie ma setki wzorów desek podłogowych dębowych, jodłowych, bukowych, jesionowych i innych. Nasi specjaliści zawsze służą pomocą przy dobraniu najlepszego rozwiązania dostosowanego do Twoich potrzeb.

Listwy przypodłogowe Warszawa

W naszej ofercie znajdziesz również listwy przypodłogowe stanowiące idealne zwieńczenie podłogi drewnianej. Mamy zarówno listwy drewniane, MDF oraz elastyczne z tworzyw sztucznych, które idealnie sprawdzają się gdy ściany oraz podłogi nie są równe. O szczegóły zapytaj telefonicznie O szczegóły zapytaj telefonicznie 798 843 598 lub  mailowego biuro@profesparkiet.pl.

Parkieciarstwo Warszawa

Parkieciarstwo Warszawa

Profes Parkiet działa na runku od blisko trzydziestu lat. Nasze bogate doświadczenie, nowoczesny sprzęt oraz stałe podnoszenie kwalifikacji sprawiają, że jesteśmy prawdziwymi fachowcami w dziedzinie parkietów. Zajmujemy się zarówno układaniem jak i konserwacją podłóg i parkietów drewnianych. O naszym profesjonalizmie świadczą setki zadowolonych klientów.

Renowacja podłóg drewnianych Warszawa

Nasze usług świadczymy głównie na terenie Warszawy i okolic, jednak działamy również w terenie. Skontaktuj się z nami telefonicznie 798 843 598 lub  mailowo biuro@profesparkiet.pl w celu omówienia szczegółów.

Podłogi winylowe Warszawa

Podłogi winylowe Warszawa

Jedną z zalet podłóg winylowych jest bogactwo wzorów. Podłoga taką nie musi być imitacją drewna, może być to także kamień. Przykładem może być Beton Callisto z kolekcji jupiter, który imituje betonowe płytki. Model ten idealnie sprawdza się w kuchni, łazienne oraz innych pomieszczeniach. Świetne nadaje się zarówno jako pokrycie podłogi oraz ścian.

Parkiet pod ogrzewanie podłogowe

Poza łatwością montażu winyl charakteryzuje się wysoką wytrzymałością na ścieranie oraz możliwość stosowania go również na ogrzewanie podłogowe. Profes Parkiet ma w swojej ofercie setki wzorów płytek winylowych. O szczegóły zapytaj telefonicznie 798 843 598 lub  mailowego biuro@profesparkiet.pl.

Deski podłogowe

Deski podłogowe

Profes Parkiet działa na rynku od blisko 30 lat, w naszej ofercie mamy szeroki wybór desek podłogowych z różnych gatunków drzew. Jesteśmy nie tylko producentem, ale także dystrybutorem desek podłogowych znanych i renomowanych polskich producentów takich jak Walczak, Bory Polskie, Dąbex, FinishParkiet, Jawor, Wiśniewski i innych. Dzięki temu możemy zaoferować Państwu wiele unikalnych wzorów i modeli.

Deski dębowe

W naszej ofercie mamy również szeroki wybór drewnianych elementów wykończeniowych oraz ozdobnych, chemii do pielęgnacji podłóg drewnianych, kleje, lakiery, lakierobejce, woski, farby. Świadczymy również usługi montażu. O szczegóły zapytaj telefonicznie 798 843 598 lub  mailowego biuro@profesparkiet.pl.

Drzwi drewniane

Drzwi drewniane Warszawa

Jeżeli nie zadowala Cię niska jakość marketowych drzwi i potrzebujesz profesjonalnych i solidnych rozwiązań na lata, to jesteś w idealnym miejscu. Profes Parkiet działa na runku od blisko 30 lat. Jesteśmy producentem nie tylko podłóg drewnianych, ale także najwyższej jakości drzwi i ościeżnic. W naszej ofercie mamy dostępnych wiele wzorów drzwi, zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych, uchylnych, bezfutrynowych oraz suwanych.

Schody drewniane

Jesteśmy także specjalistami w budowie i zabudowie schodów. O naszym profesjonalizmie i jakości naszych prac świadczą zadowoleni klienci oraz wiele zrealizowanych projektów. W Profes Parkiet do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, bo wiemy, jak ważne jest wnętrze z duszą. Szczegóły projektów, cennik możemy omówić telefonicznie 798 843 598 oraz mailowo biuro@profesparkiet.pl

Listwy przypodłogowe

Listwy przypodłogowe Warszawa

Nawet najpiękniejszy parkiet potrzebuje czegoś co będzie stanowiło zwieńczenie dzieła. Mowa oczywiście o listwach przypodłogowych, które stanową element łączący podłogę ze ścianami. W ofercie Profes Parkiet znajdziesz listwy wykończeniowe drewniane, plastikowe, MDF w wielu różnych rozmiarach, wzorach oraz kolorach. Nasi specjaliści pomogą dobrać najlepsze rozwiązania dopasowane do wystroju wnętrza.

Elementy wykończeniowe

Profes Parkiet w swojej ofercie ma również inne elementy wykończeniowe zarówno do podłóg, schodów, mebli, drzwi i ościeżnic. Świadczymy także usługi montażu, konserwacji i zabezpieczania podłóg, schodów i innych elementów drewnianych. Więcej szczegółów otrzymają Państwo pod numerem telefonu 798 843 598 oraz mailowo biuro@profesparkiet

Podłogi winylowe

Podłogi winylowe

Panele połogowe winylowe to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie wysoką jakość wyrobu oraz krótki czas montażu. Podłogi tego typu są elastyczne, a do ich instalacji nie są potrzebne specjalistyczne narzędzia, wystarczy zwykły nóż do tapet. W ofercie Profes Parkiet znajdziecie Państwo panele winylowe różnych producentów, wodoodporne, wyciszające oraz przystosowane do ogrzewania podłogowego. Panele winylowe sprawdzają się w wielu pomieszczeniach w tym także w łazience i w kuchni. Ich kolejną zaletą jest łatwość w utrzymaniu w czystości.

Panele podłogowe

W ofercie Profes Parkiet znajdą Państwo również panele podłogowe warstwowe wykonane z dębu, jodły, sosny oraz buku charakteryzujące się różną klasą ścieralności. Nasi specjaliści pomogą dopasować najlepsze rozwiązania, która będą idealnie komponować się z wnętrzem domu czy mieszkania. W naszych katalogach mamy setki dostępnych wzorów. Świadczymy również usługi montażu. Więcej szczegółów otrzymają Państwo pod numerem telefonu 798 843 598 oraz mailowo biuro@profesparkiet.pl

Cyklinowanie Warszawa

Mówi się, że stare podłogi drewniane mają duszę. Co jednak robić w sytuacji gdy podłoga jest zniszczona i do tego skrzypi? Najpopularniejszym sposobem na odnowienie starej i zniszczonej podłogi jest cyklinowanie. Proces ten polega na zdarciu zewnętrznej uszkodzonej powierzchni desek, tak aby dostać się do „żywego” drewna. Następnie dzięki wykorzystaniu pyłu powstałego w pierwszym etapie i specjalnych szpachli wypełniane są ubytki pomiędzy deskami.

Renowacja podłóg drewnianych

Kolejny etap do wygładzenie, oczyszczenie powierzchni. Następnie tak przygotowana podłoga może być polakierowana lub pokryta olejem, który pozwoli na wydobycie naturalnego piękna wzorów drewna. Cały proces wymaga użycia odpowiednich narzędzi, umiejętności oraz doświadczenia. Tym wszystkim dysponują nasi specjaliści w Profes Parkiet. Na rynku istniejemy od blisko trzydziestu lat, mamy więc wieloletnie bogate doświadczenie w renowacji podłóg drewnianych. Co więcej, korzystamy z nowoczesnych narzędzi oraz nowoczesnych lakierów i olei, które jeszcze lepiej pomagają zabezpieczyć zdumiewające efekty konserwacji. O naszym profesjonalizmie świadczą tysiące zadowolonych Klientów. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego 798 843 598 oraz mailowego biuro@profesparkiet.pl.