ZADZWOŃ: 798 843 598

Deski

Deski lite

Podłoga zrobiona z desek litych jest klasycznie piękna. Długie deski podłogowe  wyróżniają się szlachetnym usłojeniem na całej powierzchni, co stwarza unikatową bazę do dalszej aranżacji wnętrza. Parkiet układany z desek litych pasuje zarówno do domów w stylu nowoczesnym, jak i klasycznym. Nasza firma oferuje Państwu deski lite warszawa pochodzące z drzew krajowych i egzotycznych ( np. jesion, dąb, orzech, teak, palisander, iroko). Można z nich stworzyć wyjątkową podłogę z drewna, zachwycającą i jednocześnie łatwą w pielęgnacji.

Deski warstwowe

Deski warstwowe zrobione są z dwóch lub trzech warstw, warstwa zewnętrzna powstaje z wysokiej jakości drewna, pokrytego lakierem lub olejowoskiem. Deski warstwowe można także dodatkowo szczotkować lub fazować, są doskonałym rozwiązaniem na ogrzewanie podłogowe wodne. Nasza firma proponuje swoim klientom szeroki wybór kolorów i rodzajów drewna.

Deski lakierowane

W bogatej ofercie naszej firmy znajdują się wysokiej jakości deski lakierowane. Wykończone są znakomitymi lakierami, odpornymi na wpływ warunków atmosferycznych, ścieranie, kurz i brud. Deski lakierowane warszawa mogą być błyszczące w dowolnym stopniu, można je łatwo pielęgnować. Utrzymanie ich w czystości nie sprawia żadnego problemu.

Deski olejowane

Deski olejowane wykończone są znakomitymi olejami, które naturalnie zabezpieczają drewnianą podłogę przed ścieraniem, zanieczyszczeniami i wodą. Warto wspomnieć, że deski olejowane warszawa są aksamitne w dotyku i matowe. Utrzymanie w czystości takiej podłogi z drewna nie przysparza problemów, właściwa pielęgnacja pozwoli zachować ją w znakomitym stanie. Niewielkie rysy oraz ubytki w deskach olejowanych można punktowo naprawiać, wtedy przez całe lata będą się pięknie prezentować.

Deski jesionowe

Jesion jest bardzo ceniony np. w Skandynawii, jego drewno jest bardzo twarde i wytrzymałe, prawie tak jak dębowe. Jesion ma wspaniałą strukturę, fascynującą fakturę słojów, przez co jest poszukiwany przez nabywców. Proponujemy Państwu różnie wykończone deski jesionowe warszawa w fantastycznych barwach. 

Deski egzotyczne

Drewno egzotyczne jest poszukiwane przez koneserów, jest inne od dobrze znanego drewna z polskich lasów. Wyróżnia się przede wszystkim osobliwą barwą i wysoką, naturalną trwałością. Dzięki temu wykorzystywane jest na wiele sposobów, znajduje swoje miejsce zwłaszcza we wszelkich ekskluzywnych wnętrzach, domach, firmach i hotelach. Deski egzotyczne wspaniale nadają się także do nietypowych sypialni i salonów, z powodzeniem można je kłaść nawet w łazienkach. Warto wspomnieć, że ze względu na swoją trwałość i odporność na ścieranie, deski egzotyczne warszawa idealnie sprawdzą się w intensywnie eksploatowanych przestrzeniach. 

Deski do cyklinowania

Dzięki cyklinowaniu Twoja podłoga z drewna może zawsze wyglądać jak nowa. W ofercie naszej firmy znajdują się deski do cyklinowania warszawa pochodzące z różnych drzew, również tych egzotycznych. Ciekawe wybarwienia naszych produktów stwarzają niezliczone możliwości aranżacyjne. Deski można poddawać cyklinowaniu, w zależności od potrzeb i stopnia zużycia podłogi z drewna — zwykle co parę lat. Deski do cyklinowania standardowo zabezpiecza się lakierami lub olejowoskami. 

Deski na ogrzewanie podłogowe

Do położenia na ogrzewanie podłogowe znakomicie nadają się deski warstwowe. Zrobione są one z kilku warstw drewna ( najczęściej dwóch lub trzech). Dzięki odpowiedniej technologii, deski na ogrzewanie podłogowe warszawa są odporne na wysokie temperatury i wszelkie odkształcenia. Mają Państwo do wyboru bogaty zestaw kolorów i wiele rodzajów różnych wykończeń.