ZADZWOŃ: 798 843 598

Jeśli szukasz pomysłu na jeszcze więcej przestrzeni w Twoim domu, to drzwi przesuwne są znakomitym rozwiązaniem. Estetycznie wykonane, są ozdobą wnętrza, a jednocześnie praktycznie oszczędzają miejsce. Proponujemy Państwu różne warianty, są drzwi z klasyczną ościeżnicą, bez ościeżnicy, drzwi naścienne, jak i chowane w ścianę.

Poznaj ofertę

Klasyczne drzwi pełne sprawdzają się od zawsze, dają poczucie intymności szczególnie w takich pomieszczeniach jak sypialnie i łazienki. Proponowane przez nas modele są mocne i stabilne, dobrze też wyciszają. Mamy wiele wzorów, które znakomicie będą pasowały zarówno do stylu tradycyjnego, jak i ekstrawaganckiego.

Poznaj ofertę

Dla zwolenników intrygujących rozwiązań mamy drzwi ukryte. Świetnie wpisują się w styl minimalistyczny i modern. Te drzwi mają ukrytą ościeżnicę, można je dowolnie wykończyć (np. tapetą, fornirem drewnianym, betonem architektonicznym itp.). W ten sposób drzwi łączą się ze ścianą i tworzą z nią jednolitą powierzchnię.

Poznaj ofertę

DRZWI PRZESUWNE

DRZWI PEŁNE

DRZWI UKRYTE

Jeśli uwielbiasz drewno, to drzwi fornirowane będą dla Ciebie idealne. Fornir to materiał trwały, znacznie lepszy niż zwykła okleina. Dzięki niej drzwi zyskują świetną prezencję, a drewniana struktura nie stwarza ryzyka wypaczenia ( jak to jest w przypadku drzwi z litego drewna). Dysponujemy bogatym wyborem kolorów i typów forniru, każdy znajdzie u nas coś w swoim guście.

Poznaj ofertę

Lakierowane powierzchnie świetnie pasują zwłaszcza do nowoczesnych wnętrz. Proponujemy Państwu bogatą paletę kolorów, dzięki czemu łatwo uda się stworzyć spójną i harmonijną aranżację w pomieszczeniu.

Poznaj ofertę

sdfgfgf

Biel to klasyczny, a zarazem zawsze modny kolor. Doskonale wygląda we wnętrzach aranżowanych w stylu skandynawskim, prowansalskim i nowoczesnym. Biały kolor jest tak uniwersalny, że będzie pasował do większości wystrojów, dlatego rzadko trzeba wymieniać białe drzwi, na te w innym odcieniu.

Poznaj ofertę

DRZWI FORNIROWANE

DRZWI LAKIEROWANE

DZRWI BIAŁE, KLASYCZNE

sdfgfgf

Jeśli zależy Ci na doświetleniu mieszkania i optycznie większej przestrzeni — zdecyduj się na drzwi szklane. Szkło daje wrażenie lekkości i jest bardzo eleganckie. Drzwi szklane produkowane są obecnie według nowej technologii, dlatego są całkowicie bezpieczne. 

Poznaj ofertę

Ten wariant drzwi pozwala na zachowanie intymności, a jednocześnie umożliwia doświetlenie pomieszczenia. Proponujemy Państwu szeroki wybór drzwi przeszklonych, w których użyto mniej lub więcej elementów szklanych. Dzięki temu można idealnie dobrać drzwi pasujące do konkretnej aranżacji. 

Poznaj ofertę

sdfgfgf

Oprócz drzwi standardowych, proponujemy Państwu także drzwi na zamówienie. Z przyjemnością zrealizujemy dla Państwa praktycznie każdy nietypowy projekt.

Poznaj ofertę

DRZWI CAŁO-SZKLANE

DRZWI PRZESZKLONE

DRZWI NA SPECJALNE ZAMÓWIENIE

KLAMKI

NASZE REALIZACJE

MONTAŻ

Zobacz również

DRZWI

TARASY

SCHODY

PRODUCENCI