ZADZWOŃ: 798 843 598

Tarcze diamentowe

Nie zawsze wylewka deweloperska jest odpowiednio przygotowana do montażu podłóg drewnianych. W takiej sytuacji należy podjąć działania, które sprawią, że podłoże będzie trwałe i stabilne. Doskonałym narzędziem do takiej pracy są tarcze z wymiennymi segmentami diamentowymi. Są one znacznie lepsze od zwykłych szlifierek.  Mocno penetrują podłoże i usuwają słabe fragmenty, które utrudniałyby solidną impregnację gruntu. Precyzyjny układ tarcz diamentowych  to nowoczesna technologia, która daje znakomite efekty. Tarcze diamentowe skutecznie pozbywają się niedoskonałości, zabrudzeń i nierówności, pozostawiając dobrze przygotowane podłoże. Dzięki  temu narzędziu prace idą błyskawicznie i prawidłowo.

Warto wiedzieć, że tarcze diamentowe wykazują stałą twardość i ostrość przez cały okres użytkowania. Inaczej ta sprawa ma się z kamieniami szlifierskimi, węglikami krzemu i wolframu, których wydajność maleje w miarę upływu czasu. Tarcze diamentowe zużywają się nieporównywalnie wolniej i zachowują taką samą jakość szlifu na całej powierzchni.

 Trzeba także wspomnieć o tym, że tarcze diamentowe gwarantują znacznie lepszą jakość pracy, funkcjonują praktycznie bez niekontrolowanej emisji pyłu. Jeśli wybierzemy odpowiedni kołnierz i użyjemy dobrej jakości specjalistycznego odkurzacza, emisja pyłu będzie znikoma, tak, że otoczenie pracy pozostanie względnie czyste. 

Zapraszamy do współpracy!