ZADZWOŃ: 798 843 598

Parkiety

Parkiety lite

Parkiet lity to doskonała, szlachetna i bardzo elegancka podłoga z drewna. Wykonuje się ją z cennych gatunków drzew, takich jak np. solidny dąb, zachwycająca wiosną akacja i wyniosły jesion. Podłoga drewniana z drzew krajowych wnosi do mieszkania upragnioną, kojącą atmosferę, jest także zdrowa, trwała i niezwykle naturalna. Parkiety lite można wielokrotnie odnawiać (cyklinować), co sprawi, że zachowają wspaniałą prezencję przez wiele długich lat. Wybierz piękny kolor i unikalny wzór podłogi z drewna warszawa spośród naszej szerokiej oferty i ciesz się zachwycającym wnętrzem swojego domu!

Parkiety warstwowe

Jeśli szukasz nowoczesnej i ciekawej podłogi z drewna, wybierz parkiet warstwowy. Wykonany jest z trzech lub dwóch warstw nakładanych na siebie prostopadle, dzięki czemu jest niezwykle odporny na odkształcenia oraz naprężenia. Zewnętrzna warstwa  zrobiona jest ze szlachetnego drzewa, można ją olejować lub lakierować. Warto wiedzieć, że parkiety warstwowe warszawa wymagają błyskawicznego układania, można bezpiecznie je kłaść na wodnym ogrzewaniu podłogowym. Taki rodzaj podłogi z drewna wspaniale wygląda przez wiele lat użytkowania. Nasi klienci mają do dyspozycji bogatą paletę barw!

Parkiety lakierowane

Jeśli marzy Ci się eleganckie wnętrze, wybierz do swojego domu parkiety lakierowane. Są one łatwe w pielęgnacji i wykazują dobrą odporność na różne zanieczyszczenia. Z tego względu są bardzo często zamawiane przez naszych klientów. Warto wiedzieć, że podłogi z drewna warszawa mogą mieć różne barwy i stopnie nabłyszczenia. Dzięki temu można łatwo wybrać optymalną powierzchnię do każdego domu. Proponujemy Państwu znakomite parkiety lakierowane z różnych gatunków drzewa, np. z orzecha, jesionu i dębu. Wybieramy zawsze sprawdzone, wysokiej jakości lakiery, które zapewnią atrakcyjny wygląd podłodze z drewna i jej bezproblemowe użytkowanie.

Parkiety olejowane

Parkiety olejowane świetnie sprawdzają się zwłaszcza w miejscach intensywnie użytkowanych. Podłoga taka jest matowa i aksamitna w dotyku. Warto wiedzieć, że parkiet olejowany wbrew pozorom nie nastręcza trudności w utrzymaniu, należy go jedynie odpowiednio pielęgnować oraz impregnować. Tego rodzaju podłoga z drewna warszawa jest w pełni zabezpieczona, olej wnika głęboko w drewno, konserwuje je, wnikając w głąb aż do kilkunastu milimetrów. Wspaniałą zaletą parkietów olejowanych jest możliwość ich punktowego naprawiania. Jeśli powstanie np. jakaś rysa, można ją usunąć lub zamaskować, bez całościowego odnawiania wielkiej powierzchni. Naszym klientom polecamy wiele ciekawych wzorów i kolorów. 

Parkiety dębowe

Dąb to najszlachetniejsze polskie drzewo, prawdziwy król lasu. Uzyskane z niego drewno jest twarde, wytrzymałe, długowieczne i wspaniale się prezentuje. Posiadanie parkietu dębowego to luksus, jednak wielu naszych klientów uważa, że w pełni wart jest swojej ceny. W naszej ofercie znajdą Państwo parkiety dębowe warszawa w pięknych kolorach, o różnych sposobach wykończenia. Postaw na najwyższą jakość i zamów ekskluzywną podłogę z drewna do swojego domu!

Parkiety jesionowe

Jesion wyróżnia się wysoką i strzelistą sylwetką, przez co nazywa się go czasami „arystokratą wśród drzew”. Jego drewno jest niezwykle wytrzymałe, twarde, elastyczne i ciężkie. Wspaniale nadaje się na podłogi z drewna warszawa. Parkiety jesionowe są odporne na zanieczyszczenia, zarysowania oraz zmienne warunki atmosferyczne, charakteryzują się unikalną strukturą usłojenia. Można zamówić podłogę z drewna w fantastycznym wybarwieniu, dostępna jest szeroka paleta kolorów.

Parkiety do cyklinowania

Cyklinowanie to działanie mające na celu odnowienie podłogi z drewna, polega ono na zeszlifowaniu zniszczonej warstwy lakieru. Drewniane podłogi standardowo poddaje się takiemu procesowi raz na kilka lat. Obecnie można skorzystać z nowoczesnych technik cyklinowania, maszyn do tzw. cyklinowania bezpyłowego. Proponujemy Państwu wysokiej jakości parkiety do cyklinowania, które można wielokrotnie poddawać odnowieniu. Częstotliwość cyklinowania uzależniona jest od tego, jak intensywnie jest użytkowana podłoga z drewna warszawa. Parkiety do cyklinowania są dostępne w szerokiej gamie kolorów, można też wybierać spośród różnych gatunków drewna.

Parkiety na ogrzewanie podłogowe

Nie wszyscy wiedzą, że pod parkietem może bezpiecznie funkcjonować tzw. ogrzewanie podłogowe. Nowe technologie stwarzają fantastyczne możliwości, dzięki czemu takie ogrzewanie zapewnia komfort i optymalny rozkład temperatury w całym domu. Na ogrzewanie podłogowe wodne naszym klientom polecamy parkiety warstwowe. Charakteryzują się one specyficzną budową, dzięki czemu są odporne na odkształcenia i naprężenia. Mają Państwo do wyboru parkiety na ogrzewanie podłogowe w szerokiej gamie barw.