ZADZWOŃ: 798 843 598

Renowacja

Podłogi z drewna mogą zachwycać swoim wyglądem przez lata, jeśli będą odpowiednio pielęgnowane. Zdarza się jednak czasami jakiś wypadek, na powierzchnię spadnie ciężki przedmiot, parkiet porysuje się lub straci połysk. W takiej sytuacji podłogę można odnowić, aby znowu prezentowała się atrakcyjnie.

Pierwszym etapem prac jest cyklinowanie, które polega na zeszlifowaniu zużytej warstwy lakieru, oraz starciu ok. 1 mm wierzchniej warstwy drewna. Powierzchnia wtedy ulega wygładzeniu. Gdy w parkiecie z drewna znajdują się szczeliny i ubytki — również można je naprawić. Zbieramy pył, który powstaje podczas cyklinowania i mieszamy go ze specjalną fugą. Powstałą tak spoiną naprawiamy wszelkie szczeliny i ubytki. W ostatnim etapie renowacji nakładamy na powierzchnię lakier albo specjalny olejo-wosk. Warto wiedzieć, że odnowiony, jasny parkiet drewniany można także wybarwić na kolor wybrany przez Państwa — dzięki temu pojawia się opcja nadania np. salonowi nowej atmosfery, można go urządzić w nowym stylu. 

Nasi fachowcy gwarantują Państwu usługi na wysokim poziomie. Posługujemy się znakomitym sprzętem, dysponujemy dużym doświadczeniem i wiedzą. Dzięki temu efekty naszej pracy spotykają się z uznaniem klientów. 

 Jeśli chcą Państwo odnowić swój parkiet — zapraszamy do kontaktu z nami