ZADZWOŃ: 798 843 598

Renowacja podłóg

Drewniane podłogi są piękne i trwałe, jednak czas robi swoje. Pod wpływem chodzenia, przesuwania mebli, światła słonecznego, kurzu, rozlanych płynów z czasem niszczeją i konieczna jest ich renowacja. Niezależnie od tego czy jest to parkiet, czy deski na tarasie, każda podłoga wcześniej czy później będzie wymagała gruntownego remontu i zabezpieczenia.

Cyklinowanie Warszawa

Najbardziej popularną metodą na przywrócenie zniszczonej podłodze drewnianej dawnej świetności jest cyklinowanie. Tym zajmie się ekipa Profes Parkiet, która dzięki prawie trzydziestoletniemu doświadczeniu oraz nowoczesnemu sprzętowi, zrobi to profesjonalnie i solidnie. Zanim jednak przystąpimy do cyklinowania warto przygotować pomieszczenie przez usunięcie z niego wszystkich sprzętów oraz mebli. Nie da się wykonać dobrze cyklinowania gdy na środku pokoju stoi stół lub szafa.

Odnawianie parkietów

Drewniany parkiet następnie musi zostać wycyklinowany. Proces ten polega na zdarciu starej powłoki lakieru wraz z ok jednomilimetrową warstwą drewna. Jeżeli podłoga była wcześniej olejowana, to zamiast cyklinowania można parkiet wyczyścić za pomocą specjalnych środków chemicznych. Wióry powstałe w procesie cyklinowania wykorzystywane są wraz z masą szpachlową do wypełnienia ubytków w drewnie.

Lakierowanie podłóg Warszawa

Zanim przejdziemy do lakierowania, podłogę należy najpierw wygładzić w drugim cyklinowania. Następnie podłogę należy wypolerować i polakierować lub zaolejować. Wszystkie te czynności wykonają nasi specjaliści z Profes Parkiet

Kosmetyki do pielęgnacji podłóg

Aby zachować jak najdłużej świeżość podłogi należy czyścić ją i konserwować tylko przeznaczonymi i polecanymi do tego preparatami. W naszym sklepie znajdziesz szeroką gamę produktów do pielęgnacji podłóg lakierowanych oraz drewnianych. Aby poznać więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu telefonicznego 798 843 598 oraz mailowego biuro@profesparkiet.pl.

Dodaj komentarz