ZADZWOŃ: 798 843 598

Renowacja tarasów

Tarasy znajdują się na zewnątrz i pozwalają się cieszyć pięknem otwartej przestrzeni. Działanie powietrza, wiatru i opadów , a także promieniowania UV pozostawia na nich jednak swe piętno, np. w postaci naturalnego szarzenia. By tarasy z drewna nie niszczyły się szybko i nie traciły swego pięknego kolorytu, należy je poddawać corocznej renowacji

Specjaliści naszej firmy profesjonalnie zajmują się odnawianiem tarasów drewnianych warszawa. W pierwszym etapie pracy wykonywane jest tzw. czyszczenie wstępne za pomocą specjalistycznej myjki ciśnieniowej. Następnie, za pomocą skutecznych preparatów, usuwamy powierzchniowe zanieczyszczenia oraz zużytą warstwę oleju. Nasze środki chemiczne perfekcyjnie eliminują szarą powłokę z desek tarasu, w wyniku czego podłoga rozjaśnia się i odzyskuje swój ładny, naturalny kolor. Nieco inaczej sprawa wygląda wtedy, gdy taras nie był regularnie konserwowany. Tu należy posłużyć się mocniejszymi środkami chemicznymi, które spenetrują głębiej warstwę drewna. Po takim zabiegu zabieramy się za mechaniczne oczyszczanie tarasu, za pomocą doskonałego sprzętu szlifującego. Pracę wykonują głownie dwie przeciwbieżne, cylindryczne szczotki nylonowe. W ten sposób uzyskuje się perfekcyjnie równomierny efekt oczyszczenia tarasu z drewna, wykonanego z desek gładkich, albo ryflowanych.

Tak przygotowane deski poddawane są w końcowym etapie olejowaniu. Dzięki niemu drewno ulega naturalnej impregnacji i uzyskuje piękną barwę. Możemy zapewnić Państwa, że stosujemy znakomite oleje zabezpieczające, które wielokrotnie testowaliśmy. W ten sposób efekty naszej pracy są niezmiennie najwyższej jakości, czym wciąż ujmujemy naszych klientów.