ZADZWOŃ: 798 843 598

Usuwanie subitu

W starych domach i kamienicach spotyka się piękne podłogi drewniane, które jednak montowane były z wykorzystaniem kleju o nazwie subit. Jak dowodzą badania, ten tani klej jest szkodliwy dla zdrowia, ponieważ jego składnikiem jest pak — toksyczna substancja uzyskana z destylacji lotnych związków smoły węglowej. Pak zawiera benzopiren, czyli rakotwórczy węglowodór aromatyczny, który bardzo negatywnie wpływa na organizmy ludzi i zwierząt. Upośledza pracę wątroby, trzustki i płuc, patologicznie oddziałuje na naturalne funkcje układu immunologicznego i podrażnia błony śluzowe. 

Subit powoduje różne schorzenia, dlatego należy go jak najszybciej usuwać z całej posesji. Nie poleca się usuwania subitu na własną rękę. Trzeba wiedzieć, jakie zastosować środki bezpieczeństwa i posługiwać się profesjonalnym sprzętem.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Nasz fachowiec sprawnie usunie subit z różnych typów podłoża, nie narażając Państwa na niepotrzebne ryzyko. Dysponuje odzieżą ochronną i posługuje się atestowanym sprzętem, dzięki czemu pracuje bezpiecznie i bezpyłowo. W ten sposób uzyskają Państwo na nowo swoją przestrzeń, przygotowaną na dalsze działania.